Duben 2011

Německý Špic Malý

25. dubna 2011 v 18:53 | Chaoss |  Autor

PEJSEK (SNAD) NA OBZORU

tadytoho pejska, kterého vidíte na obrázku ↑ bych rád měl. Naši mi to dovolili, to všechno je ok, ale je tu zase to jedno ALE. A to je to, že není v našem kraji k dostrání( No k dostání, já jsem z Jižních čech a prostě ho tu nikde nemůžu sehnat) A když už se něco vyskytlo( Jindřichův Hradec) Tak táta říká, že je to daleko. Já se mu ani nedivím. Vlastně "jenom" kvůli psovi ject takovou dálku. Ale prostě mě to mrzí. Takže snad se mi poštěstí a někde v okolí se najde štěňátko Malého Špice Německého bez pp a pejsek..ne fena.. Tak mi držte palce, a já se zase ozvu s nějakým receptem :) Už sem vařil, ale jsem línej to sem dávat =D

10. Recept / Jiný chleba ve vajíčku /

14. dubna 2011 v 17:33 | Chaoss |  Roční Projekt Chaosse / Recepty

No, tak se ozývám po, no řekněme docela dlouhé době. Nepřestal jsem vařit. Ale Teď jsem neměl kdy. Poslední dva týdny jsem byl nemocný ( Zápal plic) no a pak sem se k vaření nedostal. Naposled to byla taková rychlá nic moc večeře z toho " mýho kalendáře" ( Který se mi mimochodem rozpadl, takže mám v těch receptech bordel) tuto sobotu bych měl opět vařit a to opět oběd. Měli by to být: Rolády na špejlích, ale bůh ví co se zase (ne)stane. Ale teď k dnešnímu receptu: Jiný chleba ve vajíčku.

Starší chleba
cibule
vejce
sůl,pepř,tuk na smažení

Ano, tolik chleba jsem potřeboval k vydatné večeři pro 4 lidi =D Byl to celý pů bochníku velkého staršího chleba. Už předem upozorňuju, že jídlo to není nějak extra chutné, ale pro zdělání starého chleba ideální :)


Do misky jsem si připravil asi tři vejce. Pak se do pánve přidá chleba a zalije se vejci. Vše se vaří asi pět až 10 minut. A jelikož mi to připadalo suché přidal jsem ještě mazací sýr a nějaký salám. I přesto ovšem nebyl vžsledek nijak oslnivý. Bohužel. Výsledek?

A výsledek. Jak říkám, nijak oslnivé. ( opět promiňte za otřesnou kvalitu)

Já: *
Mamka: *
Táta: *
Ségra: *