Únor 2011

5. Recept / Bačovy kuličky /

13. února 2011 v 13:53 Roční Projekt Chaosse / Recepty
250g brynzy(pomazánky)
2 vejce
1 větší cibule
40g strouhanky
100g krupice
100g uzeného bůčku
sůl, petželka
250g kysaného zelí ( Je jedno jestli bílé nebo červené)
(sádlo)

Sice zpoždění, ale je tu další recept. Protože předchozí týden jsem byl nemocný, takže jsem nic nedělal. A před tím se na to nějak nedostalo.¨Takže tu je další recept, "Bačovy kuličky"


fg
Takhle vypadá těsto, když se smíchají ingredience ( krupice, vajíčka, brynza, strouhanka) Takže se to musí všechno pořádně spojit.

zelí
Já koupil červené zelí a nejdříve jsem ho uvařil. Potřebovalo dosladit.

výsledek
Takto vypadá to těsto, když se uvaří. v receptu psaly, že až těsto vyplave bude to hotovo, ale ty kuličky plavaly už hned jak jsem je tam dal. Takže jsem tam každou várku nechal asi tak 5 minut. A taky neměli vůbec žádnou chuť, ale to nevadilo, jelikož s tím zelím, když se to spojilo tak to bylo vážně velmi moc chutné :)

mnam

výsledek opětg
Ano, ano, ano. Takhle vypadá výsledek! :) Krásně barevné, že?? :) Navrch se ještě přidá ten opečený bůček s cibulkou a pažitkou a je hotovo. Vážně mi to moc chutnalo :)

Já: ****
Mamka: ****
Táta: ****
Ségra: ****

Tak co se stalo? (přesněji řečeno NEstalo)

9. února 2011 v 18:45 | Chaoss |  Diary
Tak co se stalo?
Zase jsem nepsal dlouho. Nojo, ale když není o čem? Tedy vlastně by i bylo, ale nevím JAk bych to měl správně napsat. Teď vlastně finišují ty přihlášky na školu. Kam se to všechno bude dávat.  Naposledy jsem psal o tom pokoji, ale nic se neděje. Jakto?? Já nevim jak ho mam oživit. prostě nemám nápad, a nemám ani prostředky.  Nejdřív asi začnu tím, že si přeštehuji pár věci, potom si vytisknu nějaký obrázky, seženu pár plakátů a  pokusím se to tu oživit. Ikdyž opravdu nevím jak :( Ach, ta bezradnost

teď jsem byl dva dny doma, jelikož jsem zvracel a bylo mi blbě, teď už je to dobrý a jdu zítra do školy. Jenom dva dny. To bude v pohodě.(Říká si teď) Když si představím nad čím sem minulý týden přemýšlel.. No nechci nad tím uvažovat, protože pak jsem z toho akorát smutný. Nechám všemu volný průběh.

Když už jsme u tý smutný nálady. Tak zkazit náladu mi na 100% dokáže zkazit (bohužel) sestřenka. Je jí 11 let a myslí si, jaký má obrovský problémy v životě. Pořád sem leze a ségře vykládá něco o jejich "láskách" a ségru už to taky nezajímá, ale člověk jí to řekne a ona ho stejně ignoruje. Směšný na tom je, že jí je teprve 11. Ona prostě vždycky mluví JEN o sobě a když mluví někdo jiný, vůbec ho nepustí ke slovu!! Hrůza.

Jinak ještě zítra už budu zase vařit. Tak se pak těšte na report :) A nenapíšu žádný takový "článek" Dřív než udělám něco s tím pokojem. A pak hodím fotky.  Když jsem si dal nějkaký cíl tak ho splním, ne?  :)

( O víkendu u byly kámošky z Pardubic, přijeli na pololetní prázdniny. A tak ségra snima šla pařit každej den. A já jsem pak šel jenom v sobotu s nima a ještě s Marťou, které je 14 a je z nich nejmladší. Hrozně moc si rozumíme skoro jako ségra a bratr. Ale bylo by fajn mít něco víc než jen kamarádky vztah....Ale o tom zase ((asi)) jindy..)

Tááákže, Loučí se Chaoss