Září 2010

"batman" a Archedog

29. září 2010 v 16:51 Město
batman?
(photo by me)
Tenhle "člověk" se procházel po městě, když jsme šli se třídou do divadla na představení. No takovej batman. nechápu, jak si to může někdo vzít na sebe =D

" class="center"]
(photo by me)

Jak byste to přečetli vy? Archedog? špatně!=D  Měli sme napsat nějaké povolání a holt -o- a -l- se nějak spojilo a vyšlo z toho archedog, místo archeolog =D Pěkně dobrý =D Tomu se směju jenom vejdu do třídy =D

Večer s kamarády v kavárně a na pouti...

27. září 2010 v 23:15 | chaoss |  Diary
png
Na letošní "Václavské" pouti jsem byl pouze jednou ( Sice jsem měl plánováno víckrát, ale nějak to nevyšlo) Ale musím říct, že ten jeden den stál za to( ikdyž chvíli to vypadalo, že to skončí blbě)...

 Stalo se : 24.9.2010 (pátek)
---
Ségra se domluvila se svýma kamarádama, že  půjdou na pouť. Mě se taky zeptala, zda bych nešel s nima. A já velice rád souhlasil. Když nastal ten den, šli sme předtím ještě ven s jednou kámoškou, a tak nás napadlo, že by mohla jít s náma ( čím víc lidí = tím víc legrace)
Souhlasila, ale pak začala , že nebude otravovat, že se to nehodí, atak. Tak sme ji teda nepřemlouvali, a náhodou, když už sme šli do města, sme ji potkali ve dveřích, jak tam mluví s naší sestřenkou. A tak sme se ji zeptali ještě jednou. A nakonec ji to i mamka dovolila a ona šla..
   Ještě než sme měli jít na pouť, sme šli do jedný kavárny. Tam sme chvíli čekali než přijdou ti ségry kamarádi( Já už sem s nima jednou byl) takže pak přišel O.(= kluk) a R.(= holka) (a pak, když sme šli na pouť ještě P.)
Objednali sme si něco k pití a kecali :) Byla tam vážně sranda, zvlášť, když potom přišel jeden kluk ,který pořád ségru a R. s něčím otravuje =D Tak tam teda chvíli poseděl, ani teda moc nemluvil a zase odfrčel.

Kolem čtvrt na devět sme zaplatili a přesunuli směrem k pouti.( Ten den byl ohňostroj v 9 večer) Nejdřív sme si pouť prošli, aby sme věděli, cože tam všecko je. Lidí tam bylo neuvěřitelně moc a než sme celou pouť obešli kolem dokola, tak nám to trvalo snad 10 minut. A tady byl ten první háček..Kámoška, kterou sme přemlouvali ať s námi jde, tam uviděla nějaký svoje lidi , který znala. Tak sme si řekli OK, ale počkej tu na nás. No, ale co si myslíte, že se stalo, když sme přišli z "prohlídky" poutě? No samozřejmě tam NEBYLA! A to sme ji měli hledat v tom chumlu. který určitě měl přes 500 lidí? To by sme ji stejně nenašli. Vykašlali sme se na ni a vychutnali si ohňostroj bez ni. Když potom ohňostroj skončil, šli už R. a O. domu. Zůstali sme tam se ségrou sami. Potom když už sme byli hodně naštvaný, že se nám NEDOKÁŽE ozvat, sem ji zavolal. Naštěstí to zvedla( ikdyž nechápu, jak v tom hluku mohla něco slyšet) a řekla kde je. Já sem počkal na tom místě a ségra pro ni šla. Asi za 10 minut mi přišla SMS ať jdu za nima k jedný atrakci. A koho tam nevidim: Ségru, tu kámošku a hodně lidí z naší třídy( Který sem ani zrovna vidět nemusel)
      Ale nakonec, sme se začali bavit všichni dohormady( s lidma, s kterýma se normálně nebavim!)    a pak sme tam ještě hoďku a půl zůstali.Dali sme si něco k pití, pokecali, a byla docela i sranda. Domů sme se dostali kolem 23:30 ( Měli sme bejt do půl noci doma). Takže nakonec ten večer bych zhodnotil kladně :) (Ikdyž mě opravdu ta kámoška nas-štvala, protože tam přišla snáma a ne s nima a my sme ji ke všemu přemlouvali, kdyby nešla ani by z oho ic neměla, takže místo, aby nám byla vděčná šla za někým jiným.A ani s náma společně domu neodešla.A to se přeci(myslím) někomu komu není jedno, že bys zůstal celou dobu sám doma  nedělá...))

Ben :)

23. září 2010 v 20:31 kočky
Beník 0.1
Děkuji ti Beníku, že si. Musím s tebou víc být :)

Beník 0.2
Foceno: v září

I na mě se přeci jen (ťuk,ťuk) štěstí usmálo(Ale mohlo by o kapku víc..)

22. září 2010 v 22:06 Diary
png
...Ani sem v to nedoufal, v co vlastně?  V to, že ještě někdy budu mít dobrou náladu(Skutečně dobrou nálady) že se zase budu moct z plnýho hrdla zasmát na celé kolo, a být mi jedno jestli mě mají  ostatní lidi za blázna, protože sem byl s těma lidma, které považuji za OPRAVDOVÉ kamarády...

--
Slunce vychází(pohled na vycházející slunce z naší vernady, foceno v 6:54)
 Poslední týdny konečně mohu prohlásit, že sem rád,že jsem ve škole...(Né kvůli tomu co se tam učíme, né kvůli té atmosféře, ale kvůli pár lidem)

Ta zrádkyně( O které jsem psal někdy v listopadu) se semnou (a s tou další, která se jí "ujala") začali normálně bavit na plné obrátky( Už to nějaký ten pátek trvá) a od té doby si užíváme spouustu srandy. Za každou chvíli kterou s nima můžu strávit sem vděčný. Třeba jako dnes:

Domluvili sme se, že se půjdeme po škole na pouť.Končil sem v půl druhý a měl jsem odhlášený obě(Ony dvě také) a tak sme rovnou vyrazili.(Nejdřív sem si dal k P. tašku, abych ji nemusel sebou tahat) Cestou na pouť sme kecali a samozřejmě taky natlemili.(xD) Když sme došli na pouť, čekalo nás zklamání- Ještě netočili.A upřímně pouť je lepší v noci(Přeci jen ty světla hudba a ta atmosféra k tomu patří) a ta sme se teda jen šli podívat, co letos přijelo nového(Jedna nová atrakce-katapul stojí 250 kč!!No povězte mi, kdo by na o chodil za tolik prachů?) Ale zpět k věci.Když sme si všechno doprohlídli, zamířili sme ke stánkům, kde prodávali prodavači sladkosti( žužu,suk,karamel,lízátka a takový ty pouťový kraviny) A náhle nám vrazila ta prodavačka do rukou tácy, abychom si něco vybrali a pak to zaplatili. S prominutím sme na ni zůstali čumět, protože,kdybysme něco chtěli tak ji poporsíme, ne?? Z toho sme jako fakt nemohli xD Tak sem si koupil suk,P. tureckej med a A. perníkové srdce pro mamku.Když tedy naše "pouťové dobrodružství" bylo u konce,začali sme přemýšlet, co dál? Jelikož sme nebyli na obědě rozhodli sme se, že se půjdem najíst do pizzerie "Venécie" peněz sme měli dost, jelikož sme na pouti utratily jen za sladkosti..

   Došli sme tedy do pizzerie a sedli si venku.Číšník nám mezitím přinesl jídelní lísty a zeptal se co budeme pít.Všichn isme si dali colu.Když colu donesl,Plaval tam citron a A řekla:"Hale, já tam mam prdelku"A ono to fakt tak vypadalo, ale myslela to úplně jinak..Ale daleko víc věcem sme se smáli :)
např.Když sem colu dopil, zbyl tam ten citron, a tak sem ho snědl (i s kůrou) ale pak sem si uvědomil, že ta kůra se nejí a tam sem kůru vyndal z pusy a držel ji v ruce, ale najednou přicházel číšník a já nevěděl co dělat a tak sem ji hodil z verandy dolů na ulici..No to sme fakt nemohli =D A Uü pizzy taky samí tlem,tlem :-)

  Pak sme dojeldi,zaplatili a přesenuli se dál.Šli sme si jen tak po městě a napadlo nás :"Co zajít do nějaké cukrárny?" A tak sme šli.A jelikož u nás ve městě je jedna nová otevřená(kde ještě z nás nikdo nebyl) rozhodli sme se jít tam. Jenže, co se nestalo...Vejdeme dovnitř a hledáme si místo na sezení.Když si najdeme místo pod televizí a kde byl gauč a usadíme se, najednou spatříme, že na proti nám sedí naše učitelky..No to byl trapas!!! V tu chvíli sem nevěděl co dělat a zamumla jsem něco jako:"Aha,tak tady to není" a rychle jsem ukázal P.,aby vstala a odešli sme..No to byl nevyslovytelný trapas.Ještě teď na to vzpomenu, je mi trapně, ale je to i vtipný :-).Pajk sme teda chvíli chodili po městě a dostávali se sebe ten "šok". Pak sme si koupili tříšť a šli na Podskalí(Něco jako velký park) A tam si sedliu na lavičky a seděli a kecali a pili a tlemili se.. Byl to naprosto úžasný den!! takových kdyby bylo víc,byl bych spokojen!! :) Samý hlášky sme dávali:) Když si na nějakou vzpomenu dám ji sem!

Děkuju moc,za ty dny s váma!!!

Ke štěstí mi vlastně už jen schází nějaký ten vážný vztah, snad se taky dočkám...

Hlášky:

Já :Když jdu po těch schodech,Připadám si tak staře (xD)

P:"...Já vám ale říkala, že tam jsou ty učitelky!!"
Já:"JO?!A proč si to neřekla nahlas??!"
P:"To sem měla asi řvát, HALÉÉÉ TÁMHLE ¨SOU ÚČI! DEM PRYČ!?" xDDessign (1.9) autumn is here !

22. září 2010 v 21:33 Desingy Blogu
 Finish version:

02
Název: Autumn is here now!

Spokojenost: 80%

Doba výroby: hodina a půl

 second version:
zaama,zaaama

Poker

22. září 2010 v 20:35 Autor
Poker (face)
Na tomto obrázku můžete vidět žetonu z pokeru. Které sem vyhrál, když sme ten poker hráli :-D Je to docela sranda ta hra a baví mě ji hrát :) Alespoň se nějak zabavíte, ale musíte mít jak samozřejmě :)

 Vlastně pravidla nesjou AŽ TAK SLOŽITÁ, ale zabere to nějakou chvíli(a pár her) než se to tak alespoň z "části" pochopí :) My jsme hráli 19.9.2010 celé odpoledne a musím říct, že mě to vážně bavilo :)

 Hrál jsem já,ségra,táta,mamka(potom chvíli strejda) a i párkrát jsem vyhrál.(musím se pochlubit =D) A jak, že sme se k tomu dostali? Když sme jeli z města, tak táta zajel na benzínku pro benzín(Co jiného, že xD) a když se vracel od kasy, tak nesl v ruce kufřík.(Vypadalo to, jak kufřík od holícího strojku) a tak sme se ptali :"Co to je?" Tak nám táta řekl, že už to viděl dávno, ale když to chtěl koupit, už to neměli. Tak si udělal radost ( a nám taky) a koupil poker.

To je celý :)

poker with hand

Září-co to znamená?? V podstatě nic, jen, že se těším kvůli poslednímu týdnu...

18. září 2010 v 20:53 | Ch-a-o-s-s |  Autor
png
No abyste správně rozumněli.. My tu ve Strakonicích máme každý rok pouť (Václavskou) a to je vždycky sranda, protože přijedou lidi, který jsem dlouho neviděl a pořádně opravdu POŘÁDNĚ si to užijeme.. To znamená chodit na pouť a kecat  a společně se tlemit stejným věcem, Ooo! Jak tohle mi chybělo, takže ještě jeden týden a bude to! A zase bude sranda a uvidim ty svý lidi

 A taky jsem nepsal tak "dlouho" protože sem byl celý tenhle týden( kromě pondělka) nemocný. Měl jsem nějakou chřipku. Naštěstí se teďka už cejtím líp, ale rýmu mám pořád, né nějakou "smrtící" ale pořád něco. No, to je jedno =D

  Dneska je sobota 18.9.2010 a dneska ségra poprvé jezdila autem x) No, docela jí to šlo na to, že to bylo úplně poprvý.Snad žádný jiný "novinky" ani nejsou. já se zase ozvu :)

Jo, a ještě něco teď chci shlédnout filmy: Mezi řádky  a Noční rande, tak se snad k tomu nějak dostanu..x)

ChaossO čem sem původně chtěl a nechtěl psát..

9. září 2010 v 18:19 | Chaoss |  Diary
Tak za prvý:

Psal jsem asi v úterý,jenže mi blog.cz laskavě oznámil, že PRÝ nemám napsaný žádnej text.A tohle jak teďkom píšu nic asi podle blogu.cz asi není, nebo nevím, co si o tom jinýho mám myslet..Za druhý:
chtěl jsem-sát o tom, jak se nikdo přes prázdniny nezměnil, a naopak mi připadalo, že jsou všichni ještě víc dětinčtějí než obvykle( Což platí doteď a hlavně pro eMko se kterýma máme tělák) Ale po třech tělácích mi to začalo být více méně "jedno" a přestal jsem se toho všímat a začal jsem se zaobírat sebou..Na jednu sranu to něksy přehání na druhou, sou zas někdy dost vtipní..(Ale to jen vyjímečně!)

To co vidíte na obrázku je hra GTA: San Andreas, na které momentálně ujíždím a vážně mě baví ji hrát :)

za třetí:
Mimo to, se už škola (bohužel) rozjíždí na plné obrátky a už teď mě totálně štve...Mimo to venku je pořád hnusně, takže se nic dělat nedá. Takže nemám o čem psát, protože sem chtěl psát o tom jak se všichni chovaj ještě jak malý děti, ale to nemá cenu, a psát  se mi to po 4 vážně nechce..

Dneska(vlastně poslední tejden) je to ve škole o přestávkách super.Protože se KONEČNĚ  nenudím a kecám se všema (Teda s těma, s kterejma se normálně dá) A dneska jsem o poledce nebyl konečně sám, nýbrž se dvěma moc fajn slečnama :)
Ve škole mi začali řikat emo..proč netušim =D Ted mám vlastně černou hlavu, tak jestli kvuli tomu?? =D


(Musím udělat nějaké nové fokty :))

Poslední dobou nemam čas se dívat na filmy(protže hraju GTAáčko a taky protože kvůli tej škole) já se zase ozvu,a kdyžtak napíšu alespoň hodnocení na nějakej film.Protože za tu dobu jsem ji viděl docela dost a nějka jsem nehodnotil...Tak to musím napravit :)

Chaoss..


První den ve škole aneb každému se (ne)chce do školy

1. září 2010 v 16:12 Autor
Původně jsem chtěl psát o něčem jiném, ale co už...

wwwchaosslifeblogcz
Tak jako každý rok, tak první školní den začíná 1.9.Některým první zvonění v roce 10/11 zazní v 8:00 někomu 7:55(jako mně) a je to tu zase. 9(10) měsíců ten stejný stereotyp.Nemusím psát co se dneska dělo.prostě klasika..To si můžete přečíst i na jiných blozích,co se dneska první den dělo..Já jsem v devítce a mám třikrát  týdně do 3! a sestřenka je v 6 a má taky třikrát týdně do 3! Což upřímně nechápu

A jestli chcete vidět můj rozvrh, tak teda prosím:A najděte 9.A!

nebudu to psát na rozvrh něka jinam.protože sem smolil rozvrh hodinu  apak se mi restartoval počítač.Takže musíte nakouknout tak,no.Snad nejste tak líní ,aby ste neklikli :))


Váš chaoss,xxo