Srpen 2010

26:30

26. srpna 2010 v 21:36 Diary

png
MaVsGa

Dneska jsem se konečně dočkal,a opět jsme natáčeli náš film: Mafia vs. Gangsters 2 : Vetřelci z Ruska. Kde hraju jednu z hlavních rolí tohohle dílu.A co znamená název článku?? To nzamená kolik už máme natočeno.Jednička měla 25 minut(i s perličkama a titulkama) a teď jsme teprv  v půlce, takže to bude opravdu megafilm :)

  Nic jinýho jsem ani dneska nedělal,protože sme celej den natáčeli ( od 13:00-18:00) Už se nedivim hercům.Je to vážně náročný, ale mě to vážně dost baví :)

Jinak je dvacátýhošestýho srpna.což je hrozná představa, že ne ani za tejden se jde do školy (úúú) Ale tak ,co se dá dělat.Nic s tím(bohužel neudělám)

      No jinak ještě zpátky k filmu( Možná to nikoho nezajímá,ale chci to tu napsat) Hraju tam (hl roli) Mafiána Michela Costu, který (ve druhém díle) po 6 letech vyšel z vězení a chce žít normální život. Chodí do práce a žije normální život.Ovšem jeho život je poněkud nudný.Mezitím po rozpadlých mafiánech (kteří vládli městu v prvním díle) "přebrali" vládu gang s Ruska tzv.Černá ruka. Ovšem nikdo je nebere vážně.A zatím Michael o nich neví.Michael se přestěhuje do nového bytu, kde pozná sousedku policejní vyšetřovatelku Katherine Bukovskou.Jednou má Michael zlej sen a probere se. Uslyší divné zvuky na chodbě a jde se tam podívat.Katherin se vrací z práce a upustila klíče.Katherin se ptá Michaela jestli ho nevzbudila a ten řiká, že ne. Další den,když se vrací Michael z práce Katherin mu přinese dopis,který ru nechal pošťák a Michael pozve kathern k sobě domu.
  
   Stanou se dobrými kamarády,a Michael poprvé narazí na pojem černá ruka.Později k němu přijde Jessica( Hlavní šéfka Gangsterů v prvním díle a dávná kamarádka z dětství Michaela) Která je celá zmlácená.Michael se s ní odmítá bavit,protože si myslí,že to ona ho napráskala a kvůli ní musel jít do vězení. Nakonec tedy Jessicu vyslechne a  dozví se,že to byla černá ruka.Michael začíná mít černé ruky plné zuby...(to je jenom kousek z filmu)

Zatím to je asi všecko,co sme stihli natočit. Myslím,že sem pár věci vynechal, ale to je jedno.Takový  to HLAVNÍ vysvětlení tu je..Vlastně popis děje..

Den jako každý jiný ?? ☻+ pár plánů

25. srpna 2010 v 13:01 Diary
png


Né tak docela, jelikož dneska je 25.srpna 2010 a to znamená,že má moje mamka narozeniny,nebudu prozrazovat kolik jí je.to se přeci nesluší :))Před chvíli jsme přijeli z toho města, jak jsem psal,ale nejeli jsme ráno a ani k doktorce, jelikož se ségře nechtělo( WTF?!) a jeli jsme teda ve 12 na oběd a nakoupit na tu dnešní oslavu...
K obědu jsem měl řízek a salát,říkáte si možná"Dost obyčejný" jenže v té restauraci, kam chodíme nejraději(tam vaří nejvíc česká jídla) to vždycky udělají dobrý :))Dneska teda nic moc,ale ušlo to.už jsem tam jedl i horší jídla.Koupil jsem si "časopis" časopis v uvozovkách, protože je to vlastně tv program ,ale já se chchi podívat co dávaj v TV za poslední tejden, abych si třeba nějakej dobrej film mohl stáhnout, a určitě i nějaký to čtení trocha se tam najde.Jinak taky teď čtu knížku, ale to je zas něco jiného :o))

Jinak večer očekáváme tu návštěvu,kvůli tý mamky oslavě :c) Kolem 17:00 by se to tu mělo všechno začínat "slejzat" a pak se bude oslavovat.Škoda, že nepřijde moje sestřenka se kterou je sranda(Takle to má asi hodně lidí, že je s příbuznýma srana, že?? =D) Protože je nemocná.Má horečky, 38C chudák.To jí nezávidim na konci prázdnin..

Co se bude dít v náseldujících dnech??


  x 

Čtvrtek: Přijedou sestřenky(jiné jsou to spíš PRAsestřenky) a budeme znovu točit náš film, který je asi tak v půlce,už jsem se  oněm zmiňoval Mafia vs. gangsters 2 :) A pokecáme a tak ,ale nejvíc se těším na to naše skvělé natáčení.natáčecí dny jsou hold jedny z nejlepších

Pátek: jestli vše klapne na jedničku, tak by jsem měl jít večer ještě s pár lidma na bowling a možná si někam sednout.Ty lidi znám jenom od vidění a většina je od ségry.Ale snad bude sranda a oni mě přijmou..No byl bych si jistější kdyby jsem tam měl někoho známýho,ale snad nebudu někde v rohu a  nekomunikovat,protože já nejsem ten typ, kterej se při každý příležistosti "prezentuje" předvádí..

Sobota: O víkendu ani zatím nevím,ale něco se začíná rýsovat,tak snad??..

Toť (zatím) vše Chaoss 

filmy,filmy,filmy

24. srpna 2010 v 22:11 Moje Kec-y

Poslední dobou mě hrozně baví sledovat filmy,občas se musím i hlídat.abych jich neviděl moc..Nevím, dřív jsem ani o to nezavadil a teď vlastně skoro pravidelně, nějaký ten film shlédnu..Na sledování filmů ( Jako,že jsem se o ně začal zajímat víc a né jen tehdy, když běžel nějaký v televizi) mě přivedla jedna moje kámoška, která je opravdický filmový znalec. Viděla spousty filmů.Tvrdil bych si říct, že za poslední dva roky co byly vydány nějaké filmy viděla téměř všechny( Americké,České,Anglické)Vlastně jsem jí za to vděčný, protože mám alespoň nějaký koníček ,a když můžu s někým se o tom filmu bavit( Co si o něm myslí,obsazení atd..)tak je to prostě úžasné :)

  Dřív jsem byl spíš na komedie..Samozřejmě si pořád rád nějakou tu zajímavou a vtipnou  komedii pustím(a ty hlavně) , ale postupem času začínám sledovat i víc vážnější filmy( Dramata,podle skutečné události,horory) U kterých musí člověk zapojit i ten mozek, protože nad tím filmem musí člověk přemýšlet...

No...Už tu zase píšu moudra,takže ješě něco udělám na počítači, a jdu spát , jelikož ráno vstávám a jedeme do města :o)))

XXo chaoss

Něco málo z prázdnin = Summer 2010 ☺ ▬

23. srpna 2010 v 14:28 Fotky /moje,naše.atd./
Prázdniny (samozřejmě) zase rychle utekly a za chvíli tu je opět ta otravná škola zpět,opět na 10 měsíců.Každý měl o prázdninách,jak špatnou,tak úžasné chvíle,a teď bych vám jeden den,který byl opravdu úžasný rád ukázal..:o))
Design blogu (1.8)

23. srpna 2010 v 13:00 Desingy Blogu
number 3
Dohromady byly tři verze, ale tahle je nejlepší :))

Název: Summer optimistiction

spokojenost: 90%

(design tu je od 3.8.2010)

Hodnocený film: Hledání země-nezemě

23. srpna 2010 v 12:36 (mé) hodnocení filmů
hf


Rok výroby: 2006

viděno mnou: 20.8.2010

O čem film je: Děj se odehrává roku 1904 v Londýně.Film, který vypráví o legendárním vzniku Petera Pana, o spisovateli, který se inspiroval chudou rodinou bez otce a s čtyřmi dětmi, a který Petera Pana pojmenoval podle malého chlapce a celé představení, které zcela změní jeho život, natočil jen podle jedné rodiny. A o tom, jak si Barrie dokázal získat sympatie chlapce Petera, který ho už od začátku odsuzoval. Film inspirovaný podle skutečných událostí...

Co si ofilmu myslím já: Kate Winslet a Johny Depp ukazují, jak umí krásně hrát.Je to naprostý herecký koncert.Děj vás naprosto vtáhne do sebe a vy máte pocit,že jste totálně součásti tohoto úžasného filmu.ve filmu jsou různé druhy emocí,takže je film velmi opravdový a realistický..
wau,namakaný chci ho vošukat :-*


****/*****

neboli

9/10


Hodnocený film: Vampires suck

23. srpna 2010 v 12:30 (mé) hodnocení filmů
hf

Vampires Suck

Rok výroby: 2010

Viděno mnou: ???(někdy o prázdninách)

O čem film je: Co o filmu říct víc,než,že je to parodie na stmívání?? :o))

Co si o filmu myslím já:Jak už jsem psal,film je parodií na stmívání a nový měsíc.Některé vtípky jsou opravdu povedený,některý jsou docela trapný.víc snad ani o tom filmu napsat nelze:)Já teda stmívání(originál) nesnášim,takže pro mě ta parodie ušla


Hodnocený film: Vdaná snoubenka

23. srpna 2010 v 12:22 (mé) hodnocení filmů
hf
Rok výroby:2008

Viděno mnou : ???

o čem film je: Emma Lloyd (Uma Thurman) je oblíbená rozhlasová moderátorka, která ve své pravidelné relaci pomáhá posluchačům řešit jejich vztahové trable. Ženy Emmu zbožňují, právě vydala knihu, sama je šťastně zasnoubená s perfektním mužem (Colin Firth) a proto se zdá, že je pro udílení rad tou pravou. Jedno dobře míněné doporučení jí však nečekaně převrátí život naruby.Newyorský hasič Patrick (Jeffrey Dean Morgan) je opakem správného muže. Je přímočarý, vášnivý a neuvěřitelně nespolehlivý. Rozmluvit jeho snoubence svatbu s takovým floutkem není pro Emmu žádným tvrdým oříškem. A tak Patrick zůstane sám se svou pošramocenou pověstí a touhou po sladké pomstě, která zamíchá kartami nejednoho života a otřese i tím nejskálopevnějším plánem. Ve světě elektronických databází je totiž pomsta stejně snadná, jako sehnat čerstvé noviny.


Co si o filmu myslím já: Film se ze začátku začínal slibně rozjíždět,ovšem po 40 minutách filmu(které byly opravdu skvělé) se začínalo ukazovat,že to bude naprosto stejná romantická komedie jako jich je stvoky.Stejné schéma jako je v daleko lacinějších romantických komedií.Popravdě jsem byl docela zklamaný a Uma Thurman,už nejlépe taky nevypadá...

wau,namakaný chci ho vošukat :-*

**/*****

neboli

5/10


Hodnocený film: Nezvratný osud

17. srpna 2010 v 22:47 (mé) hodnocení filmů

hfRok výroby: 2000

Viděno(mnou): 14.8.2010

O čem film je: sedmice lidí ze třídy přežije výbuch letadla,protože to jeden kluk Alex předpověděl.Ovšem smrt s nima měla jiné plány a tak každého po pořadě smrt zabíjí..Alex na to včas přijde,ale než stačí zasáhnout přijdou o život 4 lidé,včetně jejich profesorky.´Kdo nakonec přežije a kdo zemře??

Co si o filmu myslím já: Je to velice napínavý thriller,kde se ani na moment neudíte.Takhle dlouho už sem našponovanje nebyl,jak to všechno bude dál probíhat a nebo, jak to skončí..Herci nepřehrávají a plyně a skvěle si jedou svojí úlohu, tak ja mají.Až na pár věcí je film vážně skvělou podívanou..

wau,namakaný chci ho vošukat :-*

****/*****

neboli

8/10

Natáčecí dny a jiné...

17. srpna 2010 v 22:37 Autor

png
Co to vlastnľ znamená?? Že natáčíme filmy a klipy.Naposledy(Dneska) jsme natáčeli klip k What waiting for ? Až bude nahrána na YT tak jí sem dám stejně jako Ka$hu - Tik tak :)

No a film jsme natáčeli Mafiáni vs. Gangsteři 2 vetřelci z Ruska To rozhodně celý na youtube.com nenahraju, takže budete mít smůlu :-) A budete se muset spokojit jen s těma klipama.

Jinak se prázdniny chílý ke konec,co?? :(( Samotnýho mě to štve,protože většinou ten srpen stojí celeje za h..nic. V červenci sem si to užíval.Samý pařby oslavy, povídání s kamarádama dlouho do večera venku (třeba až do 1 v noci) a věděl sem,že mám ještě ten srpen před sebou,ale těď?? teď mám před sebou jen to září a opět nasatne ten deseti měsíční stereotyp.Poslední dobou(před prázdninama) to stálo stejně za nic,tak doufám,že se všichni změní (k lepšímu) po těch prázdninách,že už všichni z těch "dětsích" let vyrostly,a budou víc zodpovědnější než dopodus.Protože někteří jedinci od nás se opravdu chovali nepochopitelně....

Tohle je i poslední týden co tu je kámoška z Pardubic,takže si to musíme mimořádně užít,protože se uvidíme asi až v říjnu nebo na konci září na pouti ...Tyhle prázdniny byly rozhodně lepší než ty,který byly poslední dva roky...

aha(asi)
Moc pěkná věcička,od mojí milované Mariah :)