Červen 2010

Školní výlet-Jarník

25. června 2010 v 12:00 Autor

Ano byli jsme na školním výletě,přesněji 17.6 a kde že to?? Na rozhledně Jarník ( Někde za pískem) jelikož naše třídní učitelka přímo MILUJE tůry je to takle každý rok.Něco si prostě vyšlápnout musíme..Letos to bylo 8 km (+ 2 chození po městě) tedy dohormady 10km(minulý rok 16km)No žádná sranda to není.Ale když se nenudíte a je sranda tak je to parádní výlet :-) Počasí taky stálo za to(Nebyl pařák ani hnusně,bylo pod mrakem a bylo příjemně :-) A zde přidávám 2 fotky z místa činu tedy z JaRníku(Nikkoli JaVorníku)
njn

njn2
Obrázky jsou sice o ničem,ale jen tak pro ilustraci ;)

Christina Aguilera - Bionic

24. června 2010 v 22:18 | Chaoss |  CD

B
Christina Aguilera mě nikdy moc nebrala,ale s posledním albem mě dostala.Bomba písničky!Vážně super.CD si zamilujete až po cca 5 posleších.Není to hned na první poslech(ikdyž nějaké písně jo) Pořídil jsem si deluxe edici protože těch 5 písní navíc opravdu stojí zato.A booklet je nádherný:-)Investice nelituji
Další fotky v cč.

Je to MŮJ život!!

23. června 2010 v 14:48 Problémy
Nechápu,proč se cizí lidi serou do mýho života?? Chápu,že maj nudný život,ale to snad neznamená,že naprosto musí zničit můj??

  Mluvím z vlastní zkušenosti.Osoba S (Nebudu řikat jména,dejme tomu třeba S jako Svině) Jen tak si asi řekla,že prý bude upřímná,aha?? A z jakého důvodu?? Hmm sám nevim,Na Facebooku dělá strašnou chudinku,jak se všichni změnili a ,že se s ní nikdo nebaví.Tak proč ku*va od sebe ty lidi odhání?? Já jí pomohl,když měla těžké chvíle.Společně jsme se dokázali zasmát.Jenže ona p¨rostě musí být IN! A tak mě začala buzerovat a vytahovat na mě různou špínu.a prostě mlít samí sra*ky!! Nevim co si i sobě myslí?? Nosí na hlavě šáteka a vypadá jak uklízečka..Když tu její přemalovanou držku vidim nejdarši bych jí dal přes držku..

  1. Vadí mně to..za:
  2. je to sousedka
  3. (byla) dobrá kamarádka
  4. má mlj mobil
  5. a je tu jediná v mý věkový kategorii
Jenže já si myslím,že zase přileze začne se nudit a nebo,když neco bude potřebovat.Je mi to jedno.A´T KLIDNĚ CHCÍÍPNE,SVINĚ JEDNA!!TOHLE JÍ UŽ NIKDY NEODPUSTIM.TO CO ŘIKÁ!aT TĚ ZAJEDE AUTO COKOLIV!ALE SI TAK NAMYŠLENÁ PÍČA,ŽE TO NENI MOŽNÝ!CHCÍPNI PINDO!

P.S:nenávidim tě!!