Duben 2010

Fotky z 28.4.2010

29. dubna 2010 v 20:42 Me and...

...Peťa


...ségra


..All


Sranda,srand,srandááááá =D

29. dubna 2010 v 18:58 Diary
No konečně!! To to trvalo! Konečně jsem se po několika tejdnech zase hoodně nasmál,až mě břicho bolelo..=D...Takový hlášky a sranda-Ou jé!

nejdřív přišel kámoš,jestli nepůjdu ven-Tak jsem šel(s nim jsem byl venku celý odpoledne,zajícovali jsme,hráli voleyball,házeli si,povídali,kravli =D) a pak přišla kámoška ( k večeru no kolem 16:00) a tak jsem šli zase na zajíce s ní =D a pak jsme hráli Voleyball a při tom kravli..Děláni falešných zadků,nebo slíkání podprd,kolem tyčky do pičky,tanec chro-chro,a mnohoo srandy!! =D Prostě takovejdle den zažít? k nezaplacení!!

nejdřív jsme voleyball hráli takovým mega míčem(nafuovací chlupatý míč)

Fota:Hodnocený film: Pulp Fiction:Historky z podsvětí

24. dubna 2010 v 9:04 (mé) hodnocení filmů

Rok výroby: 1994

viděno(mnou): 22 a 23.4.2010


O čem je film: Film ukazuje americké podsvětí.Samé drogy,alkohol,cigára...Film tvoří několiik příběhů které v celku filmu na sebe navazují...Dva gangsteři mají za úkol odstarnit nějaké nepohodllné lidi(už ani nevím proč ,nebo to tam vůbec neříkali??)Potom jeden z Gangsterů se má postarat o ženu jeho šéfa(Jeho ženu hraje Uma Thurman) Večer si užijí když jdou do nějakého baru nebo co,že to bylo...Když se večer vrátí gangster(kterého hraje John Travolta) jde na záchod a mezitím,Mia(Uma)najde v jeho saku drogy,tak si šňupne a předávkuje se,když se gangster vrátí vidí jí předávkovanou a musí jí pomoct.........

Další příběhy se skládají z toho,že se snaží Bruce Willise(Butch) utéct před mafií protože nedodržel plán..Když se vrací k sobě do bytu,protože něco zapomněl potka tam jednoho z Gangsterů(Travoltu) a zabije ho....

Třetí příběh se odehrává v kavárně,kde ji přepadnou nějací zloději..a Ještě před tou kavárnou se stane to že  někoho zabijí v autě a musí se zbavit stop.........zpět ke kavárně nikomu se nic nestane a zloději odejdou....Tím celý příběh končí....

Co si o filmu myslím já: Upřmně,si ani nevím co si o tom filmu mám myslet,no natáčel to Quentin Tarantino a ten má takové zvláštní filmy..Ale tady ten film má hoodně hluchých míst(Kde třeba řeší úplný kraviny,nebo je to moc zdlouhavé) a to se mi nelíbí,Ale na druhou stranu to vyvvažují skvělé herecké výkony..Je to takový zajímavý film...Někdy jsem se pobavil,ale někdy jsem se  DOST nudil

Hodnotím:

***,5/*****(3,5z5)Jednu z mnoha věcí nesnáším:Přetvářku!

23. dubna 2010 v 20:54 Zuřivní vypsání!!/použitelné v nejnutnějších případech/
Teprve po druhé v životě pižívám,tuto rubriku..a důvod,?? následující

(pojmu to spíš příběh,než své povídání)


Když si o někom myslíte,že je váš docela "dobrý" přítel čekali byste,že vám vmete do očí,že "pořád otravuje(š)?"

Ona,vlastně mi přebrala "tu nejlepší" kámošku (vím,že to byl omyl,že je to taková svině,že se mě ani v jedný situaci nezastala a protstě se nechala odvsét na jinou kolej")

A ke všemu jsme si  ve všem tak rozumněly a, takhle ona?? No sice odřívějška jsem už věděl,že je taková,ale až tak??Ona není ten tip co má 5000 kamarádů a může si vybírat..Kdyby se ta dotyčná co,už se jednou vysrala na mě vysrala na ní tak by byla vážení, totálně v prdeli!!!(a přál bych jí to krávě jedný namyšlený!!)

Takle se kamarádí nechovají fakt,že ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tahle u mě taky skončila(bohužel...........)


(photo by google)

Pokud to chcete podrobně tady to je:

Zazvonilo na přestávku.Složil jsem si věci a připravil is na další hodinu(Jako obvykle) Rozhodl jsem se,že půjdu za svými "sousedy" kteří sedí vedle mě (Ta kterou jsem považoval za nej.kámošku a tu která mi to pověděla)Sedl jsem si,a protože jsem viděl(ta jak mi to řekla dále jen A) že už byla při hodině nějaká divná,tak jsem se A s úsměvem zeptal:"Co ti je A?!"
a ona se na mě podívala a řekla" Nic,jenom že pořád otravuješ" úsměv mi zničehonic zmizel a odešel jsem od nich(a tak druhá jen čuměla a nic neřekla o bože!! je jak její pes co udělá řekne!) do konce dne jsem se s ní(ma) nebavil..

Možná si řeknete:to je toho...Ale pro mě tohle znamená moc..Takhle by se k sobě kamarádi chovat neměli..A já se nebudu vnucovat,když mě tam nechce tak ať si milostivá políbí p*del!!!!!!

Stereo love

23. dubna 2010 v 20:38 jen tak videjka
Opět dance,dance :o))Evanescence- Taking Over

22. dubna 2010 v 8:07 Písničky
Pěkná,pěkná :o))


Patlal jsem,patlal...

20. dubna 2010 v 21:23 Fotky /moje,naše.atd./
Snažil jsem se nakreslit jedne kopec u nás a výsledek??:

Chaoss

Škola...

20. dubna 2010 v 21:17 Moje Kec-y
Jaký jiný titulek než škola???...

Vůbec tedkom nestíhám..Ve škole jsou samé těžké předměty ve kterých bereme těžké látky(Namátkou vyberu např. M,Fy,Ch,Př,Aj) a maximálně tak chápu něco...Mám tam ve škole strašný známky z některých předmětů(m,Ch) ale já se snažím..a tak moc!!!Co dělám k sakru špatně co??Jenže učitele nezajímá snaha,ale výsledky,a to já se poslední dobou nějak nesoustředím,že bcyh byl ve stresu...??

Grrrrrrrrrrrrrr!!!Chaoss(opět)

Hodnocený film: Jennifer´s body -Bacha kouše!

17. dubna 2010 v 18:38 (mé) hodnocení filmů

Rok výroby: 2009

Viděno(mnou):17.4.2010

O čem je film:Příběh začíná v nějakém jakoby ženské věznici,kde je zavřená Needy(Amanda Seyfried)A vypráví jak,že se tam dostala..Její nejlepší kámoška je Jennifer(Megan Fox).Jednoho večera se Jennifer rozhodne,že půjdou s  Needy do jednoho baru,kde má vystupovat rocková kapela..Když jsou  v baru,jde se Jennifer seznámit s kapelou..padnou si do oka..Během vystoupení začne hořet,běheme požáru umře asi 8 lidí.Skupina Needy a Jenn se zachrání...Potom odtáhnou Jennifer k sobě do auto a někam ji odvezou..(později Jennifer Needy vysvětluje co ji provedli,a co se s ní stalo)

Mezitím jde Needy domu..Když nad vším řemýšlí.Někdo zazvoní a slyší podezřelé zvuk..Podívá se do kuchyně kde spatří Jenifer celou od krve..Jennifer se tam "pozvrací" a odejde..

zkráceně: během děje zabije 3 lidi (kluky) (mezi nimi je i Needyin kluk Chic)
Needy Jennifer objeví při činu když zabíjí  Chica(ten později umře)

Jennifer odejde a jde domu..Když si vyhlíží svou příští oběť,vrazí k ní do pokoje Needy a zabije jí bodnutím do srdce..Pak tam přijde Jennifřina matka a uvidí Needy jak jí "zabila" Vše se obratí proti Needy a všichni si myslí,že všechny zabila ona...

Nakonec Needy z toho "vězení" uteče a jde zabít tu skupinu...

Mé hodnocení: Film je zajímavý,samozřejmě úchvatná Megan Fox tomu také přidává....Je to takový sexy horor.Sice horory nemám moc rád,ale tole bylo takové dobrodružné..Trochu mi vadilo jaký byl mezi Needy a jennifer rozdíl("ošklivá"x hezká,hodnáxúplná dylina) protože to je v těch "teenagerovských" filemch běžné..Ale mě to bavilo.Občas jsem se zasmál,občas jsem se bál a konec mě překvapil..No,ale zarazila mě jedna věc:Proř když Needy strhla Jenn ten přívěsek "BFF" proč stratila tu "sílu.."Jinak moc pěkný film a hodina a půl vám uteče jako voda :-))

Mé hodnocení:  ***,5/*****