o tom jak se život během pár minut může zhroutit jako domeček z karet..

5. listopadu 2009 v 17:15 |  Problémy

Udělal jsem chybu??Udělal jsem takovou chybu že toho lituji víc než jak to bylo předtím??

---

Takže dnesk jsem šel do školy se svědomím že budu nehorázně ponížen..Ono se nic nestalo nevšimala si mě..Jen jsem o tom řekl někomu dalšímu ze třídy a ona si sní promluvila cože řekla??
V sásadě nic co bych nevěděl..Až o třetí hodině (sedím s ní v lavici dokážete si představit to terno jaký jsem prožíval?) Mi řekla že jí dlužim 50kč a já se na ní podíval :"což?" Víte ono je to tak..Ona i něco koupila a třeba příště jsem jí já něco koupil a najednou chhce peníze?? Člověk který všechno dělal dobrovolně??S kterým bylo tolik krásných zážitkůů?Pak do mě ještě rila A já už to nemohl skoro vydržet..Já sem měl co dělat abych se tam nerozbulel protože mě to strašně moc ještě bolí!!Slzy jsem v sobě držel zuby nehty!!Občas jsem si oko utřít musel protože mi sem tam nějakáu ukápla..Potom čeština..To jsem nějak přežil ale vůbec jsem nevěděl co se učíme takže mi utekla látka..Myslel jsem na uplně jiné věci!

Pak tělák..Z duše ho nenávidím ale věděl jsem že se alespoň psychycky trošku uklidním sklidním a vybyju si emoce..Naštěstí mi to opravdu pomohlo!

Pak poslední hodina hudebka..nemohl jsem to už vydržet a tak jsem se jí šel omluvit já (který nic neudělal!) a jeslti by sme mohli být zase kamarádi..Co ona na to?? Řekla mile..Že jo ale tak nějak že jí to bylo jedno! Pak jsem ji objal ale ona mi objetí neopětovala..A byl jsem si jistej!Naše usmíření nemyslí(nemyslela)vážně..

Pak jsem se s ní už zase nebavil...Tak uvidím co zítra se stane..Njehorší je jestli to usmíření nebrala fakt vážně!!A budem se nenávidět každý den jí uvidim vce třídě a to mi ten den bude připomínat znovu a znovu..Pořád to bolí.Jako by mě někdo bodl do srdce..

A ptám se proč se to muselo stát?...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nozha Nozha | Web | 8. listopadu 2009 v 9:28 | Reagovat

tyjo...
Já si tady říkám jaký jsou kluci svině, jak dokáže klučičí kamarád zradit a přitom si myslim, jak jsou holky svatý...
Dobře, vyvedl jsi mě z omylu.
Ale drž se. Tohle se nemůže dít věčně. Jednou se štěstí otočí i na tvou stranu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama