Listopad 2009

0.7 Design blogu

30. listopadu 2009 v 19:22 Desingy Blogu
Nemám co k tomu říct..Snad jen deprese opět přícházejí...


pozn.

TAK HROZNĚ RÁD BCYH VRÁTIL ČAS O CCA PŮL ROKU DOZADU :-(( :-((


Mobil..nebo ne? (Nic jiného se nehodí)

23. listopadu 2009 v 19:38 Diary
Ten mobil...Chci k Vánocům. Sám sem si na něj ušetřil a teĎ si ho chci koupit,tak v čem je zase problém?...
---
Někdo mi to nechce dovolit,a ten někdo?? Můj táta.Nevím v čem vidí problém.Pů roku si na něj šetřím(Utratím za něj svoje peníze) Tak nevim o co jde,,,
No nic to bylo tak rychle,No a nahoře můžete vidět "ho"

What else, wait until all (self) resolved to find new things?

19. listopadu 2009 v 17:06 Autor
=(Co jiného?Počkat až se všechny věci (sami) vyřeší nebo hledat nové věci?)

Já nevim co dál.V jednu chvíli to zas všechno vypadalo slibně.Pak přichází další problémy náhlá úmrtí a vlastě všechno

dalo by se to nazvat efekt sněhové koule(problémy se nabalují a nabalují,stejně jako sníh se přilepuje na kouli a je větší a větší)

---


Všichni mnou opovrhují(ne opravdu ze sebe nedělám chudinku).Neumím řešit problémy.Neumím své pocity vyjádřit a proto se raději tvářím,že je vše v naprostém pořádku!A komu se taky svěřit když není komu??Hmmm nevim

Ano,úmrtí zemřel mi můj králik-Zakr¨slí králíček Denny..V pátek v pátek 13!je to jak naschvál ktomu jsme psali v pátek 13 písemku..No a jak dopadla za 4 (sice jsem čekal 5 ale stejně(Učil jsem se ale ta k*áva nám pak dala něco úplně jiného než jsme se měli učit nejlepší známka?? 3 a to měli i ti největší šprti ze třídy trojku...

Nepíšu sem každý den Když se něco stane potřebuju to vstřebat a pak o tom mžu psát...co říct na závěr??

Snad jen že tuhle písničku odněkud znám =D


How it goes?

11. listopadu 2009 v 19:46 | Chaoss |  Autor

je tak snadné najít cestu k nám...


Okolo potoka
po kterém pírko plave
přes zídku přelézt,
nadejít si humny
na mostku postát
nad hučícím splavem
slovíčka hledat vhodná pro pěnu,
zase je zahodit
a jít
jít
na cestu uříznout si hů
spočítat hvězdy
v lese zabloudit
Tmu jako plnou fůru sena před sebou tlačit
a místo náprav
uslyšet ze sna sténat ptáky

Je tak snadné najít cestu k nám...

↑↑↑↑
Se máme jako naučit..No docela se ty slova pletou (moment zkusím to) No chce to ještě doladit....

PS.je to stejné jako v pondělí..Opět ta (kráva) přišla a ona se bavila pouze s ní občas když potřebovala poradit tak se mě zeptala..Ale jinak ne-e..Ke konci školy se semnou trochu bavila..jenže ta (kráva) si ji vždycky k sobě přitáhla

Když,člověk neví co chce..aneb ještě pořád ten můj "případ"

10. listopadu 2009 v 17:25 Problémy
Už se to trochu poodhalilo jak to bylo ve skutečnosti..Jistá osoba ji něco napovídala..A ta jistá osoba dlouho hrála na to že je na mojí straně..Ach já blb!


---

Je to tak,možná jak z filmu ale nevěřil bych že se to může stát mně! Ale je to pravda.Když sem se sní pohádal.Tomu člověku jsem se svěřil jak to bylo..A ona tohle udělá??využije toho a sblíží se sní??

Ten člověk odešel někam do (pde*e) o Ajině a já měl dost času se s ní sblížit.Fungovalo to!!Ta osoba tu s ní nebyla.tak si začala povídat semnou..Trvalo to až do oběda..i přes oběd..No je to možné?? Hm asi jo protože ta osoba stále nepřišla..Dnes jsme měli do 15:10 a stále se semnou bavila...

Zíra uvidím jestli opravdu se semnou bavila protože chtěla,nebo protože,že tam nikoho jiného neměla..Dnes jsem měl ale pocit že opět začínám žít..Prosím nezklam mě...

o tom jak se život během pár minut může zhroutit jako domeček z karet..

5. listopadu 2009 v 17:15 Problémy

Udělal jsem chybu??Udělal jsem takovou chybu že toho lituji víc než jak to bylo předtím??

---

Takže dnesk jsem šel do školy se svědomím že budu nehorázně ponížen..Ono se nic nestalo nevšimala si mě..Jen jsem o tom řekl někomu dalšímu ze třídy a ona si sní promluvila cože řekla??
V sásadě nic co bych nevěděl..Až o třetí hodině (sedím s ní v lavici dokážete si představit to terno jaký jsem prožíval?) Mi řekla že jí dlužim 50kč a já se na ní podíval :"což?" Víte ono je to tak..Ona i něco koupila a třeba příště jsem jí já něco koupil a najednou chhce peníze?? Člověk který všechno dělal dobrovolně??S kterým bylo tolik krásných zážitkůů?Pak do mě ještě rila A já už to nemohl skoro vydržet..Já sem měl co dělat abych se tam nerozbulel protože mě to strašně moc ještě bolí!!Slzy jsem v sobě držel zuby nehty!!Občas jsem si oko utřít musel protože mi sem tam nějakáu ukápla..Potom čeština..To jsem nějak přežil ale vůbec jsem nevěděl co se učíme takže mi utekla látka..Myslel jsem na uplně jiné věci!

Pak tělák..Z duše ho nenávidím ale věděl jsem že se alespoň psychycky trošku uklidním sklidním a vybyju si emoce..Naštěstí mi to opravdu pomohlo!

Pak poslední hodina hudebka..nemohl jsem to už vydržet a tak jsem se jí šel omluvit já (který nic neudělal!) a jeslti by sme mohli být zase kamarádi..Co ona na to?? Řekla mile..Že jo ale tak nějak že jí to bylo jedno! Pak jsem ji objal ale ona mi objetí neopětovala..A byl jsem si jistej!Naše usmíření nemyslí(nemyslela)vážně..

Pak jsem se s ní už zase nebavil...Tak uvidím co zítra se stane..Njehorší je jestli to usmíření nebrala fakt vážně!!A budem se nenávidět každý den jí uvidim vce třídě a to mi ten den bude připomínat znovu a znovu..Pořád to bolí.Jako by mě někdo bodl do srdce..

A ptám se proč se to muselo stát?...Jsem odzbrojen aneb když vás zradí váš nejlepší přítel!

4. listopadu 2009 v 18:36 Problémy
Už nemůžu,prostě nemůžu.Bylo toho TOLIK!Krásnýho a najednou tohle udělá?Uplně mě to položilo.Co položilo btl to nejhorší den na posledního půl roku..

---


Topím se v depresích,topím!Pomoc!

Nový "hábit" :-))blogu 0.6

2. listopadu 2009 v 19:12 Desingy Blogu


Co na to říkáte?? Opět výcuc z mého kusu života..

Halloween 2009

2. listopadu 2009 v 18:38 Fotky /moje,naše.atd./
Vím že to tu u nás v ČR neslavíme ale mě to nedalo ta atmosféra mě hrozně láká =D Tak jsem vyřezal ¨dýni udělal nějaké jídlo pítí vyzdobil místnost pozval lidi a už to jelo..Halloweenská párty je na světě...A výsledek??No prosím xDKonečně alespoň trocha srandy!


Sem sím já xD

klikni pro další 6/101

klikni pro další 17/101 S dýní