Září 2009

Evanescence-Lithium

26. září 2009 v 18:36 Klipy

EVAnescence-LithiumPodívejte se jestli chcete,opět,nenutím vás,je to je a jen vaše rozhodnutí tak do toho :-)

Neutrální nálada,králíček,opět pouť II

26. září 2009 v 18:33 Diary

Hmm,neutrální nálada ale opravdu je to tak necítím se šťastně ani smutně.prostě vše jak má být.

---
1)
Poslední dva dny(čtvrtek,pátek) školy jsem prožil doma v posteli.Samozřejmě sem byl nemocný.Čekali jste něco jiného?No a o víkendu tu máme pouť no tak snad se tam dostanu.No vlastně dostanu dyť tam dneska za chvíli jedu..Hmmm na co asi pudu když se mi dělá z točení blbě?

2) Mám potíže s králíkem.No moment je to tak nevím co s ním je.Smutně leží ve své skromné kleci kouká,nepije,nejí.Doufám,že to bude dobrý nějaký ten "páááááááááátek" by žít mohl..

3) Doufám¨,že ve zdraví zítra přežiju návštěvu babičky,kde se jako každý rok na pouť sejde celé příbuzenstvo..A pak huráá na stánky(které jsou skoro po celém městě a táhnou se snad 2km((nekecám))


Hmmmmmmm.Toť vše plány o budoucna


Být šťastný?? Možná ale jen chvíli...

22. září 2009 v 20:27 Moje Kec-ySem jen sám proti všem...(To jen tak na úvod ano?)


No už je o tu zas,moje krásné malebné dny se opět změnily v bezmoc,deprese,a nic netušení(Divné slovo?) a ta příčina??

---

Já sám nevím,Možná je to tím že už škola započala na "tvrdo" Možná tím,že už nejsem jako dřív,ale možná i tím,že se děsím dalších dnů co bude(A nemyslím tím jenom školu) všichni kolem mě (až na pár vyjímek) jsou šťastný..jen já ne..Všichni se můžou něomu svěřit jen já ne,a když se někdo najde většinou mě neposlouchá.A také se nudím,,Nemá do čeho "píchnout" nechci,ano skutečně nechchi jen sedět u počítače a čučet do toho monitoru??

Možná je to mou leností,ale i přesto jsem přesvědčen,že jednou zas ůvysvitne" to pomyslné slunce,Bůh se nademnou slituje a pár těch šťastných dní mi opět nadělí..

Toť vše z mé hlavy,,Připomínky???

Na pouti

20. září 2009 v 17:57 Diary
(obrázek není mojí výroby)


Ano,ano po roce jsem se opět dočkal a máme tu puť a já poprvé včera(v sobotu) jsem tam byl popravdě skoro nic tam ještě není no ikdyž ty nejzákladnější jo..


---

VŠE byla vlastně náhoda,kámošky přišli jestli tam nechceme jít ,že už tam toho je hodně(samozřejmě kecali)Tak jsme se li se ségrou zeptat rodičů a ty nám to dovolily,ale pak jsme ještě museli přemlouvat tý jedný kámošky tátu a nakonec jí o dovolil jen do pěti.(vyšli jsme ve třičtvrtě na čtyři)

A tak jsme vyrazily,.,.Když jsme dorazily tak jsme se nejprve zorientovali a pak se šli dívat co tu všechno maj..No pak jsme potakli někoho a ten někdo jim prý(kámoškám) vyhrožoval že jim rozbije hubu..nechápal jsem =D
Tak jsme pak šli na zajíčka(krycí jméno pro cigaretu) já nejdřív nechtěl ale pak jsem si dal..Hm..Včera z tý putě jsem nic neměl.Akorát tak tu cukrovou vatu jsme si koupil a to bylo asi tak všechno..No snad vyrazím i přes týden :-))

Krásně depresivní podzimní dny...

17. září 2009 v 13:46 Moje Kec-y

Aneb každý den není jako z pohádky!Ano,ano už je to tady (skoro) po roce opět. Podzim.Pro někoho naprosto deprimující pro někoho krásné barvy a pro někoho všechno dohromady..Ale já MILUJI ty depresivní dny představte si tu situaci

----

Je pod mrakem,všude kolem je plno spadlých barevných listů a na stromě se jen houpu poslední lístky které odolali nápporu větru.

Oblečete si nějakou mikinu a procházíte se mezi tím listím..No není to nádherně deprimující ale zároveň inspirující?? Zrovna hned tři dny za sebou se mi to povedlo ale nevyužil jsme to ..No poravdě má cenu když je zataženo ale listí není spadané ani nažloutlé,naoranžovělé ani načervenalé?? tO prostě není ono!!

Nevím jäk já uvažuji jen vím že až ten den nastane bude určitě skvělý den!! :-)

Pěnovkááááááá (o prázdninách)

12. září 2009 v 20:47 Kravinky

Takže jelikož bylo fotééék moooc tak jsem udělal takovou jakoby koláž:-)) Tak se podívejte co jsme zas blbli :-D

Když se prostě den vydaří :-))

12. září 2009 v 20:16 Moje

Ano ano přesně tak konečně jsem prožil sobotu na kterou jsem dlouho čekal konečně přijela naše vzdálená sestřenka..Konečně jsem se nenudil konečně jsem (jsme) měly co dělat..

A jak to tedy vše probíhalo??:

Přijela něco kolem jedné odpoledne..Přivítali jsme se a pak jsme kecaly,chvíli byly na PC pak zas venku a drbaly a zkoukly jsme video které jsme natáčeli když tu byla minule..Možná když to svolí oni dvě ho sem někdy dám..Dodělai jsme na tom videu poslední úpravya ona byla nadšená že to ségra zvládla takle skvěle :-)). A já měl radost že má radost no pak sme si asi 3.hodinky povídaly:.Samozřejmě bylo o čem 4 měsíce tu nebyla!!!:-)

A pak jsme se daly do vymýšlení nového videa..Takové taneční sestavy..Už máme začátek na jednu minutu..Je to na píseň From zero to hero od S.Connor

Ale pak se rychlostí blesku přiblížila 19:30 a oni si pro ní přijeli..Oan si tedy ještě do jejich auta došla pro flasku přetáhla si to video a jela domů..Sbohem zatím doufám že se uvidíme dřív než zase za 4.měsíce:-))

Naprosto,bezvadný den!! Dík!:-)


Jeden den a jedna deprese!

9. září 2009 v 19:24 Diary
Dnes je 9.9.2009 že?? Má to být nějaký "ten" magický den?? neřekl bych.
Ani jednou prostě můj den nemůže proběhnout normálně..A Musím!ANO MUSÍM se deprimovat
Na další den kdy máme..TV...No.Nemá to cenu vysvětlovat já sám tomu moc dobře nerozumím ale jedno vím jistě.Školu nemám moc rád ale Tělocvik NENÁVIDÍM! Strašnej učitel(***!) A lidi se tam chovaj jak debilové malý fakani (Prosím osmá třída!)

Meleme(i-i-i-(Enstalace?)

8. září 2009 v 19:28 Moje
Moje?? No to ne ale i když(uplně mi jde z toho obrázku mráz po zádech brr(nádhera))

Ty barvy mi tu dlouho nevydrželi co??

8. září 2009 v 18:20 Desingy Blogu


No jo no..To sem celej já nic mi dlouho nevydr¨ží..Ani ty barvy mi dlouho nevydrželi a je tu zase.Nudná(Nebo potřebná?!) černá...Jak "husté" Řekli by někteří lidé--Stejně sem přispívám jednou za X let..ale co je to už jednou můj blog. tak co...